Сороківське родовище піску

На родовищі ведеться розробка піску відкритим способом. Пісок відповідає вимогам ДСТУ
5 У 2.7-32-95; ДСТУ БВ2.7-29-95.

Кар’єр розташований в Харківському районі Харківської області поблизу села Сороківка. (49 ° 59’40.2 “N
36 ° 33’58.6 “E)

З моменту перших поставок було відвантажено понад 200 тис. м.3

Ознайомтесь з нашою інформацією, скачайте документи:

Ми продаємо:

(ціни вказані без урахування доставки)
Пісок від 240 грн/м3
Замовити
Пісок 2-й кат від 90грн/м3
Замовити

ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ» пропонує купити пісок оптом в Харкові. Якісний пісок Сороковський родовища Харківщини ідеально підходить для оздоблювальних і будівельних робіт. Ми без затримки завантажимо і відправимо замовникам матеріал безпосередньо в будь-який час в необхідних обсягах. ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ» продає пісок Сороківка за найнижчими цінами, минаючи посередників. Мінералогічний склад піску Сороковський родовища робить його універсальним в будь-якому застосуванні. Наш будівельний матеріал має найменшу кількість домішок. Він використовується в створенні:

  • Розчинів для кладки цегли
  • Ландшафтного дизайну
  • Різних будівельних сумішей
  • Тротуарів, плитки
  • Розчинів високої якості для обробки
  • Різних будівельних матеріалів

І це не повний перелік використання піску компанії ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ». Шлакоблок, піноблок, газоблок, асфальт, цегла також мають в своєму складі цей нерудний матеріал. Пісок Сороківка відмінно скріплює бетонні суміші. Ми гарантуємо заявлені характеристики матеріалу. Він повністю відповідає необхідним нормам ДСТУ.

ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ» запрошує будівельні організації, підприємства і приватних осіб до співпраці. Наші ціни вас приємно здивують. Ми завжди індивідуально підходимо до кожного клієнта і продаємо пісок за ціною від виробника. Купити пісок Сороковський родовища в ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ» завжди вигідно. Замовляйте матеріал прямо зараз, подзвонивши по вказаному телефону, або оформляйте заявку онлайн. Чекаємо ваших замовлень!