Про компанію

ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ» – приватна компанія, створена в 2017 році. Компанія займається видобутком і реалізацією піску, глини та суглинку з кількох родовищ:

– Сороківський кар’єр розташований в Харківському районі Харківської області поблизу села Сороківка.
Детальнiше …

– Роганський кар’єр розташований в Харківському районі Харківської області поблизу селища Рогань.
Детальнiше …

Гірськолижний комплекс – Проект майбутнього в Харківському районі Харківської області поблизу села Сороківка.
Детальнiше …

За даними родовищ були отримані всі документи і дозволи, необхідні для діяльності компанії. Компанія уклала договір про соціальне партнерство з органом місцевого самоврядування і бере участь у вирішенні соціально-економічних проблем Вільхівcької сільської ради Харківського району в Харківській області.

Компанія нестандартно підійшла до проблеми рекультивації промислових територій таких, як відпрацьовані піщані кар’єри і підготувала «Проектна пропозиція про можливість використання території для розміщення багатофункціонального всесезонного реакційного комплексу з гірськолижного складової». Унікальний і самодостатній в економічному плані комплекс, що створить найкращі умови для любителів активного відпочинку, гірських лиж та сноубордингу, спортсменів і аматорів у різних видах спорту.

ТОВ «ХАРКІВНЕРУДПРОМ» – надійний і великий постачальник. Ми завжди відкриті до співпраці з клієнтами та профільними компаніями. Прагне стати кращим партнером і найбільшим роботодавцем для місцевого населення і регіону.

З нами співпрацюють